Akrobatinis skrydis lėktuvu

Akrobatiniai skrydžiai - puiki neeilinė dovana bičiuliams, kurie pageidautų ekstremalių pojūčių bei didžiulio adrenalino kiekio, įspūdžių, kurie liktų atmintyje visą gyvenimą!!!
Patikėkite, akrobatika danguje, teigiamos perkrovos iki +5 G, neigiamos iki 3 G (padauginkite savo kūno svorį iš šių skaičių ir gausite bendrąją Jūsų kūno masę) - tai neišdildomas įspūdis!

Akrobatiniai skrydžiai atliekami dviviečiu lėktuvu Jak-52. Tai akrobatinis treniruočių lėktuvas, turintis 360 AJ galios, 9 cilindrų vidaus degimo variklį. Leistinos perkrovos yra +7 ir -5 G. Keleivis skrenda antroje lėktuvo kabinoje (už piloto nugaros).
Prieš skrydį atliekamas priešskridiminis instruktažas apie elgseną skrydžio metu, apie parašiuto naudojimą, kaip elgtis perkrovų metu ir t.t. Instruktažas trunka apie 30 min.

Į aerodromą galite atvykti su draugais, šeimos nariais ar pan. Garantuojame, kad aerodrome puikiai praleisite laiką. Draugų būryje galėsite pasikepti kepsnių, pažaisti kamuoliu, pasižvalgyti į lėktuvus, pajusti aerodromo "dvasią". Net neabejojame, kad panorėsite atvykti dar ir dar kartą.

Nepamirškite vaizdo kamerų, fotoaparatų - juk Jūs tapsite savo bičiulio įamžintojais...
Po skrydžio "naująjam" pilotui bus įteiktas skrydžio diplomas. Tikrai ne dažnas tokį turi :) 

Pastaba:
Atvykstant akrobatiniam skrydžiui pasistenkite turėti tam tinkamą aprangą. Su suknelėms, aukštakulniais skrydžiui geriau nesiruošti. Tinkamiausios aprangos kodas: džinsai, sportinė avalynė... Jei nutiktų taip, kad Jūsų apranga bus netinkama- pasitengsime Jums padėti - pasiūlysime lakūno kombinezoną, tinkamą avalynę bei kitus atributus. Palikite šį rūpestį mums.

Skrydžio laikas: 12-15 min.
Minimali paraka aeroklubui: 700 LTL