City Gate

Siųsti užklausą

VIEŠBUTIS

Viešbutis „City Gate“*** įsikūręs Vilniaus senamiestyje prie pat Aušros vartų (XVIa.), Jums siūlo 28 puikiai įrengtus erdvius ir šviesius kambarius.

Viešbutis yra labai patogioje senamiesčio vietoje. Iš čia vos 0,5 km iki autobusų ir geležinkelio stoties ir apie 6 km iki aerouosto. Tai ideali vieta ne tik turistams, bet ir verslo atstovams. Šiuo metu viešbutyje yra 28 jaukūs, stilingi, moderniai įrengti kambariai, 3 konferencijų salės, jaukus restoranas, ramus vidinis kiemelis.

Profesionalus ir šiltas aptarnavimas, stilingi kambariai, nepriekaištingos komunikacijos priemonės, sotūs pusryčiai ir visada patraukli kaina – tai mūsų pasiūlymas Jums.

VESTUVĖS

Vestuvės viešbutyje „City Gate" – tai puikus pasirinkimas!!! Mūsų restoranas talpina iki 50 svečių. Jūsų patogumui puikus maistas, nuostabi aplinka ir geras aptarnavimas. Nakvynę suteiksim iki 50 svečių.

RESTORANAS

Jaukiame restorane galima pasivaišinti europietiškos ir nacionalinės virtuvės patiekalais, pasimėgauti įvairiais gėrimais. Tai puiki vieta verslo pietums, banketams, degustacijoms ir pan.

Viešbučio restoranas pasiruošęs pasirūpinti Jūsų vestuvėmis – puikia švente, maistu, aptarnavimu, ramiu poilsiu.

Jaunavedžiams bei puotos svečiams taikomos specialios apgyvendinimo viešbutyje kainos.

NAKVYNĖ

Po prasmingos šventės ir šventinio šurmulio – metas atsikvėpti. Kviečiame apsistoti stilinguose ir jaukiuose viešbučio kambariuose, išsidėsčiusiuose per 3 aukštus. Visuose kambariuose – dušas/vonia, tualetas, televizorius (kabelinė TV), mini šaldytuvas, nemokamas bevielis internetas, centralizuota oro kondicionavimo sistema, plaukų džiovintuvas. Jūsų patogumui – aptarnavimo į kambarius paslauga. Tik jaunavedžiams – nemokama pavėlinto išvykimo(išsiregistravimo) paslauga. 

KONFERENCIJOMS

3 konferencijų salės iki 80 žmonių. Platus nemokamai nuomojamos įrangos sąrašas. Pasirūpinsime konferencijų dalyvių maitinimu bei kavos pertraukėlėmis bei pritaikysime specialias apgyvendinimo viešbutyje kainas.