Pasimėgaukite Oazė masažais

Siųsti užklausą

Pasimėgaukite Oazės salono masažais patys arba nustebinkite ką nors puikia dovana!

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas yra seniausias iš visų masažų, žinomas jau nuo senovės Egipto laikų, vėliau paplitęs senovės Graikijoje. Jo dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis, sumažėja skausmas, atsiranda žvalumas. Šio masažo dėka pabėgsite nuo kasdieninių rūpesčių ir atgimsite iš naujo.

Kaina: 1 h - 110 Lt.


Atpalaiduojamasis masažas 

Pavargote, darbe įtampa, nespėjate skirti laiko tik tai sau? Švelnūs, lengvi rankų judesiai, raminanti muzika, natūralūs aromatai ir neišdildomi pojūčiai. Šis masažas kaip tik Jums, po kurio suprasite, kad vis dėlto gyvenimas yra gražus!

Kaina: 1 h - 110 Lt.

Anticeliulitinis masažas

Celiulitas būdingas beveik kiekvienai moteriai: tiek jaunai, tiek vyresnio amžiaus, tiek lieknai, tiek apkūnesnei.. Šio masažo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita ir kraujotaka. Po masažo kurso Jūsų oda taps stangresnė, švelnesnė ir elastingesnė.
 

Kaina: 1 h - 110 Lt.

Nugaros ir pečių juostos masažas 

Nugaros ir pečių juostos masažas yra skirtas žmonėms, dirbantiems pastovų sėdimą darbą bei esant nuolatiniam įsitempimui pečių ir nugaros srityse. Pečių ir nugaros masažas gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis. Esant fiziniam protiniam nuovargiui, padidėjęs jautrumas, stresas, nemiga, ramina nervinę sistemą, gerėja kraujo apytaka, audinių mityba, atlėgsta skausmas, nurimsta jaučiama įtampa.


Kaina: 30 min. - 60 Lt.

Galvos ir pėdų masažas 

Galvos ir pėdų masažo pagalba šalinamas nuovargis ir įtampa, gerėja odos stovis, didinamas darbingumas. Masažo metu yra masažuojami biologiškai aktyvūs taškai, kurie subalansuoja bendra organizmo būseną.
Mėgaukitės masažo teikiamais malonumais ir tuo pačių atgaukite jėgas!

Kaina: 30 min. - 60 Lt.


Aromaterapinis masažas 

Aromatiniai aliejai, išdistiliuoti ar kitaip išgauti iš gėlių žiedų ir žolių, medžių lapų ir žievės, medienos ir šaknų, nuo seno yra naudojami sveikatai ir grožiui stiprinti. Natūralios aromatinės esencijos – puiki priemonė proto ir dvasios harmonijai!

Kaina: 1h - 130 Lt.

Erotinis masažas 

Tai lengvo relaksacinio masažo derinimas su erogeninių zonų masažu. Šis atpalaiduojančio stiliaus masažas mažina nuovargį, nuima stresą bei atstato dvasinę pusiausvyrą. Masažas atliekamas švelniais, bet tiksliais prisilietimais. Tai ypatinga dovana kūnui bei sielai, kurią siūlome tiek vyrams, tiek moterims.

Kaina: 1 h - 150 Lt, 40 min. - 130 Lt

Erotinis masažas "Keturios rankos" 

Tai išties nuostabi dovana kūnui ir sielai, šį masažą atlieka 2 masažistės, kurios profesionaliai, naudodamos relaksacinio ir erogeniniu zonų technikas, nuves Jus į palaimos ir pasitenkinimo būseną. Šis pašalina įtampa, mažina stresą, pagerina savijautą ir kraujotaką.

Kaina: 1 h - 250 Lt, 40 min. - 180 Lt.

Šokolado masažas 

Šokoladas šalina įtampą bei stimuliuoja protinį ir fizinį pajėgumą. Tai puikus antidepresantas, geros savijautos ir grožio šaltinis.
Pasiduokite šokolado ir nuostabaus aromato vilionėms!

Kaina: 1 h - 120 Lt.

Medaus masažas 

Medaus ir masažo derinys buvo pradėtas naudoti Tibete. Bičių medaus ir rankų gydomojo poveikio derinys daro tiesiog stebuklus, pamaitindamas odą biologiškai aktyviomis medžiagomis. Po šio masažo oda tampa lygi ir švelni lyg šilkas.

Kaina: 1 h - 120 Lt.


Veido valymas ir masažas 

Masažas atgaivina ir jauną, ir senstančią odą., suaktyvina kraujotaką, pageriną medžiagų apykaitą, sustiprina drėkinimo ir raminimo efektą, suteikia odai stangrumo. Šio masažo niekada nebus per daug – tai laiko ir patirties patikrintas veido odos priežiūros būdas!

Kaina: 40 min. - 70 Lt.

Veido kaukė 

Pavargote? Bemiegė naktis? Tai ši procedūra būtent jums! Siūlome atgaivinti veido odą su veido kauke, kurios metu atpalaiduojama, maitinama, drėkinama ir stangrinama jūsų veido oda.

Kaina: 30 min. - 35 Lt.

Kūno šveitimas su negyvosios jūros druska 

Šis kūno pilingas yra puiki priemonė, valanti odos paviršių ir giluminius sluoksnius, stipriai atpalaiduojanti raumenis ir nervų sistemą, praturtinanti organizmą būtiniausiomis medžiagomis. Pasijuskite tarsi saulėtame paplūdimyje, kur Jums atliekamas nuostabus kūno pilingas prisotinta turtingais mineralais negyvosios jūros druska.

Kaina: 30 min. - 60 Lt.

Medaus ir kavos kūno šveitimas

Po šio pilingo oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Kavos tirščiai suteikia palaimą,o oda lyg tikra ponia atsikrato praėjusio sezono rūbo ir pradeda puikuotis skaisčia naująja apranga.

Kaina: 30 min. - 60 Lt.