Salonas „Daila“

Siųsti užklausą

Salonas "Daila" siūlo Jūsų vestuvėms, vakarėliams ir šeimos šventėms garsių Europos ir Amerikos dizainerių vestuvinias sukneles, vyriškus kostiumus, bei gausų pasirinkima proginių drabužių - vakarinių, kokteilinių, pamergių, svočių suknelių bei kostiumelių pasirinkimą net iki 60 dydžio ponioms ir panelėms.Jums norime pasiūlyti ne tik nuomotis, bet ir įsigyti išskirtinią ir elegantišką aprangą.Salone rasite gausią aksesuarų pasiūla - nuometai, pasijoniai, šaliai, bolerai, kailinukai, rankinės, papuošalai.

Mes būtinai papuošime ir Jūsų atžalas. Pas mus rasite pirmosios komunijos ir krikštynų suknytes mergaitėms bei kostiumus berniukams nuo 1 metų, spalvingas ir elegantiškas gėlių mergaičių sukneles.

Visos kolekcijos pasižymi išskirtine kokybe, prabanga ir elegancija, kolekcijos nuolatos atnaujinamos ir papildomos.

Jaukioje aplinkoje savo klientams pasiūlysime nuoširdžią pagalbą ir malonų aptarnavimą. Patikusius drabužius visada galime priderinti ir pakoreguoti pagal Jūsų poreikius.

Mūsų konsultantės maloniai patars ir padės išsirinkti net patiems išrankiausiems klientams.  Siūlome siuvejos paslaugas preinamomis kainomis.

Maloniai kviečiame apsilankyti.