Sodyba „Prie ąžuolų“

Nuošali sodyba apsupta gražaus miško.

Jūsų šventei ar laisvo laiko praleidimui šalia Radviliškio (8 km) turime išskirtinę sodybą nuostabios gamtos apsuptyje ant tvenkinio kranto su pirtimi , baseinu, šokių salėmis (lauke, viduje), terasomis bei miegamaisiais.

Čia ištisus metus galite švęsti vestuves, jubiliejus, kolektyvo šventes, krikštynas, pabūti draugų kompanijoje ar netgi praleisti romantiška vakarą dviese. Sodyboje įrengtos net dvi pobūvių salės, kuriose talpiname iki 40 ir 100 svečių, taip pat yra dvi pavėsinės, kuriose esant geram orui galima atšvęsti savo šventę, erdvi šokių aikštelė lauke, atskirai įrengti miegamieji, talpiname 80 žmonių, kubilas ant tvenkinio kranto. Idiliškoje kaimo aplinkoje, miško apsuptyje Jūsų laukia poilsiui ir pramogoms pritaikyta sodyba. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Tai puiki vieta, norintiems praleisti laiką gražiojegamtoje. Geras ir greitas atvykimas iš Radviliškio, tik 2 km. neasfaltuoto kelio. Erdvi sodyba ir kubilas prie tvenkinio paliks neišdildomą įspūdį, pirtis suteiks jėgų ir energijos antplūdį tiems, kurie yra tikri pirties asai ir tiems, kurie tikroje pirtyje reti svečiai. Tik 30 min kelio nuo Šiaulių ar 35 min nuo Panevėžio, Linkaičių kaime, Radviliškio rajone.

Sodybos didžiojoje salėje talpinama iki 100 asmenų;

Mažojoje salėje talpinama iki 40 asmenų;Apgyvendinama 80 svečių.Pirtis + šulinio vandens baseinas.Kubilas ant tvenkinio kranto .Dvi pobuvių salės viduje.Dvi pobuvių pavėsinės ir šokių salė lauke.Vaikų žaidimų, tinklinio aikštelės, batutas.Tvenkinys, valtys, pliažas. 

Mes rengiame:

Banketus; 

Furšetus; Vestuves; 

Jubiliejus.

Mėgstantys pramogauti ras įvairių užsiėmimų, paįvairinančių dieną:

Baseinas; Pirtis su baseinu; Kubilas; Tinklinis; Batutas; Krepšinis; Smiginys; Valtis.