Šokių studija „Dance Art“

Siųsti užklausą

Mieli jaunavedžiai,

Artėja vasara, o kartu su ja ir vestuvių metas. Vestuvių puota – tai viena įsimintiniausių švenčių Jūsų gyvenime. Šia puikia proga, šokių studija „Dance Art“ siūlo paversti šią šventę tikrai įsimintina. Mes kviečiame jaunavedžius išmokti valso žingsnelius ir nustebinti svečius,sukantis šokio sukūryje. 

Šokių studija  „Dance Art“ pasiryžusi Jus išmokyti šokti vestuvinį šokį, net jeigu niekada nesate šokę. Svarbiausia turėti tikslą ir jo siekti. Jeigu negalite nuspręsti, kokį vestuvinį šokį norite šokti, mes Jums siūlome populiariausius:

VALSAS

Vienas mėgstamiausių vestuvinių šokių, kurio pagrindiniai žingsniai priskiriami Vienos valsui, taip pat naudojamos minueto, polonezo ir kitų šokių figūros… Jūsų pokyliui valsas suteiks romantikos.

TANGO arba RUMBA

Antri pagal populiarumą – ugningasis tango, argentinietiškas tango ir meilės šokis rumba. Šiuos šokius renkasi poros, norinčios nustebinti svečius netradiciniu požiūriu į vestuvinį šokį.

INDIVIDUALŪS ŠOKIAI

Trečioje vietoje yra šokiai, sukurti pagal Jūsų norimą muziką. Mes atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir pasiūlysime idėjų, kad pirmasis vestuvinis šokis būtų originalus ir nepakartojamas. Treniruotės vyksta dviem etapais: iš pradžių Jūs išmoksite pagrindinius žingsnius, kuriuos vėliau naudosite kuriant šokio kompoziciją. Bus atsižvelgta net į tokias smulkmenas: kokio dydžio yra šokio aikštelė, kaip ir kur salėje stovės Jūsų svečiai.

Mūsų paslaugos:

Sukursime Jums kerintį pirmąjį vestuvinį šokį.

Parinksime Jums patinkančią muziką.

Pasiūlysime įvairių šokių: lėtą valsą, tango, argentinietišką tango, rumbą, salsą ir kt.

Rekomenduojame 5 pamokas.

Meilę vienas kitam išreikškite ne tik žodžiais, bet ir šokiu.