Šokoladinė pamokėlė nuotakai

Siųsti užklausą

Tai puiki idėja pašėlusiam vakarėliui - saldžiai linksma proga pabūti kartu su draugėmis - jauki aplinka, prisiminimai, gausybė saldumynų ir daugybė šventinės nuotaikos.  ,,Šokolado kursai“ skirti būsimai jaunajai, mėgstančiai ne tik paprastą, bet ir gurmanišką virtuvę. Šių kursų metu nuotakai bus parengtos užduotys, kurios virs tikrais išbandymais! Pažintis iš arti su šokoladu ir jo subtilybėmis, įvairių derinių degustacija, triufelių ir kitų šokoladinių skanėstų gaminimo pamoka, bendros, merginų dovanos nuotakai gamyba, originaliausių ,,tematinių“ saldainių rinkimai ir kitos pramogos - nustebins ne tik nuotaką, bet ir ją lydinčias merginas. Nors šis vakarėlis nebus toks tradicinis, specialių linskmų mergvakario akcentų tikrai pažadame.

 ,,Šokoladinių kursų nuotakai“ esmė - atskleisti afrodiziakiškas šokolado paslaptis, išmokyti  nuotaką kaip galima pačios pasigamintais šokoladiniais gardumynais pamaloninti vyrą ir įrodyti, kad jį myli ne tik akimis...

Kursų pabaigoje nuotaka ir jos palyda taps ,,šokolado meistrėmis“ ir bus apdovanotos specialiais diplomais. O pasigamintais saldainiais visos merginos galės pradžiuginti ir palepinti ne tik save, bet ir savo vyrukus!