Foto būdelės nuoma

Fotobudelesnuoma.lt

Fotobudelesnuoma.lt

Siųsti užklausą

Foto būdelė – tai mobilus fotografavimo įrenginys, kurį atvešime į jūsų šventę kad ir kur ji vyktų: namuose, restorane, sodyboje, biure ir nesvarbu kuriame Lietuvos mieste. Esant palankioms oro sąlygoms foto būdelė (foto dėžė) gali stovėti ir lauke po atvirumi dangumi.


Kartais svečiai nemėgsta pozuoti fotografams, jaučiasi susikaustę, nesmagiai – tad fotobūdelės nuoma – puiki išeitis! Fotografuojantis su foto būdele viskas vyksta automatiškai, nėra jokių kitų žmonių. O renginio organizatoriams po šventės nereikės rūpintis nuotraukų gamyba ir išsiuntimu svečiams. Momentines nuotraukas, gavus iškart renginyje, bus smagu apžiūrėti ir aptarti ir tai tikrai pagyvins jūsų šventę.

Ši pramoga ypač pasiteisina kol svečiams reikia laukti jaunųjų iš fotosesijos.

Kaip foto būdelė veikia? Viskas labai paprasta - ekrane pasirinksite ar pageidaujate spalvotos, ar juodai baltos nuotraukos, paspausite "Pradėti" ir beliks tik pozuoti. O po 15 sekundžių rankose laikysite savo momentines nuotraukas. Jutiminis ekranas sujungtas su fotoaparatu, todėl ekrane visuomet matysite savo atvaizdą. Jeigu nebūsite patenkinti savo nuotrauka, galėsite atšaukti spausdinimą ir pozuoti dar kartą.