JUVELYRAS, individuali veikla

JUVELYRAS, individuali veikla

JUVELYRAS, individuali veikla

Siųsti užklausą

        Vestuviniai žiedai tai meilės ir ištikimybės, pačios gražiausios gyvenimo šventės simbolis. Tai ne šiaip papuošalas, o atsakingas ir didelio dėmesio reikalaujantis pasirinkimas. Vestuviniai žiedai būna labai įvairūs, todėl apsispręsti, kuris bus tinkamiausias, gali būti sunku. Dar prieš renkantis tinkamą žiedą, dažniausiai iškyla begalės klausimų: kokį vestuvinį žiedą pasirinkti – klasikinį, unikalų, o gal įmantrų?

Vestuvinius žiedus populiaru papuošti: įkomponuoti brangakmenių, graviruoti. Vieni populiariausių vestuvinių žiedų papuošimų yra deimantai. Jie yra atsparūs karščiui, įbrėžimams. Be deimantų, vestuviniai žiedai puošiami rubinais, smaragdais, safyrais, perlais, gintaru. Šiuos brangakmenius galima inkrustuoti ne tik ant žiedo išorės, bet ir šone ar net viduje. Dar vienas sprendimas – graviravimas. Apsvarstykite galimybę vidinėje vestuvinio žiedo pusėje išgraviruoti Jums svarbų tekstą. Tai gali būti vestuvių data, vardai, meilės prisipažinimas, širdies plakimo dažnio kreivės. Tokie papuošimai ne tik suteiks žiedui unikalumo, bet ir leis žinoti, kad šis žiedas pagamintas būtent Jums.

Vestuviniai žiedai skirti visam vedybiniam gyvenimui, todėl jį renkantis reikėtų nepamiršti ir praktiškumo. Labai svarbu, kad žiedas būtų patogus: jis neturėtų spausti, trukdyti susiglausti pirštams ar kliūti už drabužių, plaukų. Patartina vengti žiedų su įvairiais tarpeliais, nes jie gali kliūti už drabužių, skylutėse kauptis nešvarumai. Žiedų vidinėje pusėje galite graviruoti savo inicialus, vestuvių datą ar Jums brangius žodžius. Svarbu atkreipti dėmesį ir į žiedų išgaubtumą.

Kad ir kokį vestuvinį žiedą pasirinktumėte, svarbiausia, kad jis primintų vieną gražiausių gyvenimo švenčių, džiugintų ne tik Jus, bet ir mylimąjį. Nėra nemadingų vestuvinių žiedų – išsirinkite tokį, kuris Jums tiktų, patiktų ir keltų tik teigiamas emocijas.