komoda

UAB Komoda

Siųsti užklausą

Naktinių pirkimo vadovas: 6 dalykai svarbūs naktiniams


www.komoda.lt - elektroninė trikotižinių drabužių parduotuvė.

Pasirinkti naktinukus gali pasirodyti labia lengva užduotis, bet tiesa yra tokia, kad rasti naktinius, kurie atitinka jūsų poreikius gali būti toks pat kruopštus darbas kaip rinktis vakarinę suknelę. Vis dėlto, kad gerai miegoti reikia gerų drabužių.

Jūs norite kažko lengvo, funkcionalaus, bet tuo pat metu ir prašmatnaus. Jei dairotės naktinių, kviečiame Jus pažvelgti į šį sąrašą, kuris padės jums apsispręsti ir išsirinkti tinkamus rūbus.

Taigi, kaip išsirinkti tinkamus sau naktinukus? Štai septyni svarbiausi dalykai:

Komfortas

Juk ramiai išsimiegoti nepavyks, jei kiekvieną kartą pasisukus turėsite nervintis dėl apykaklės. Svarbūs dalykai komfortui yra sagos, tamprumas ir elastingumas. Norėdami išvengti diskomforto, turėkite omenyje, kokių naktinių norite: ar norite turėti kišenes? Sagas? Apykaklę ar apvalų kaklą? Patikrinkite, ar elastinga medžiaga nesijaučia per siaura arba ar ji turi įveriamąsias virveles, kad surištų kelnių vietoje. Jūsų naktiniai bus jūsų miego rutinos dalis, o komfortas yra jūsų svarbiausias prioritetas.

Naktinukų audinys

Naktinukai būna pagaminti iš skirtingų medžiagų, kai kurie jų net iš kelių vienu metu, ir jūs galite pasirinkti, kuris audinys atitinka jūsų gyvenimo būdą. Medvilnė yra dažna medžiaga, nes ji yra lengva ir kvėpuoja. Turėkite omenyje, kad šis audinys neizoliuoja šilumos: jis gali sumažinti jūsų kūno temperatūrą šaltesnę naktį. Flanelė populiari dėl savo šilumos, tačiau dėl tankios sudėties ją nepatogu dėvėti šiltesniu metu. Vienas iš geriausių variantų yra šilkas. Pagaminta iš natūralaus pluošto, ši medžiaga subalansuoja kūno temperatūrą tiek vėsiame, tiek šiltame klimate. Glotni medžiaga slysta per odą ir išskiria prabangų jūsų naktinių elementą. Nepagailėkite investuoti ir pirkti kokybiškus naktinukus, kurie nedirgintų odos.

Dydis

Pirkdami internetu skirkite laiko, kad peržiūrėtumėte dydžio diagramą ir prieš pirkdami įsitikinkite, kad patikrinote matavimus. Kadangi moterys turi skirtingus kūno tipus, galbūt norėsite pasirinkti naktinių stilių, kuris papildys jūsų kūną. "Obuolio" tipas puikiai atrodys jei esate aukštu liemeniu. Kriaušių tipai turėtų būti priešingas variantas. Mūsų patarimas: šilko pižamos priglunda prie kūno ir gali prisitaikyti prie bet kokio silueto.

Stilingi naktiniai

Kas pasakė, kad naktį turite rengtis prastai, nes niekas nemato? Su tiek daug madingų raštų ir modelių jūsų naktiniai gali atspindėti jūsų asmenybę įvairiais būdais. Būkite madingi ir pasirinkite vientisą audinį. Arba mėgaukitės spalvų ir raštų sprogimu, įdomiomis geometrinėmis jaunatviškomis formomis. Rinkitės tokius naktinius, kuriuos nešiotumėte ne tik einant miegoti.

Ilgaamžiškumas

Investicija į naktinius, kurie liks su jumis ilgą laiką - tai turi būti kažkas, kas lengvai nenublanks ir neišeis iš stiliaus. Kaip nustatyti, kuris drabužis išliks laikui bėgant? Patikrinkite siūles ir galus, kur siūlai paprastai nusitrina. Venkite sintetinių medžiagų ir geriausiu atveju pasirinkite rankų darbo naktinius. Rankų darbo daiktams skiriama daugiau dėmesio nei masinės gamybos prekėms. Kiekvienas drabužis kruopščiai tikrinamas iki tobulumo. Su tokiu jūs galite mėgautis savo pirkiniu tol, kol atsibos.

Priežiūra

Neišvengiamai naktinius reikės reguliariai skalbti, ir jūs norite, kad tai būtų taip paprasta, kaip įmanoma. Reguliarius audinius galima skalbimo mašinoje, bet gali tekti rankomis plauti naktinius pagamintus iš subtilių medžiagų, tokių kaip šilko ir satino. Neleiskite specialioms instrukcijoms atgrasyti jūsų nuo investavimo į aukštos kokybės audinius. Kiek laiko jūs skirsite rūpintis savo naktiniais yra lygiavertiška jų kokybei ir jų bendram ilgaamžiškumui. 


Geri naktiniai yra tikra prabanga kiekvienai moteriai. Atkreipkite dėmesį į šias detales, ir tai nuves jus link geriausio pasirinkimo, kalbant apie audinį, stilių ir dydį. Pinigai yra to verti, jei galima mainais gauti gerą poilsį ir, dar geriau - labą rytą. Su patogiais naktiniais jausmas pabusti lyg naujai gimus, tokia grąža gaunama kiekvieną dieną.


Raktažodžiai: naktiniai, naktiniai maitinancioms, intymus naktiniai, silkiniai naktiniai, moteriski naktiniai, medvilniniai naktiniai, zara naktiniai, pizamos, apatinis trikotazas, prabangus apatinis trikotazas