Renginių vedėjas Saulius Kasparevičius (renginių organizavimas Impress komanda)

Renginių organizavimas Impress

Renginių organizavimas Impress

Siųsti užklausą

Sveiki, esu Saulius, renginių vedėjas ir organizatorius. Savo žiniomis ir patirtimi mielai prisidėčiau prie jūsų šventės organizavimo. Pasidalinkite savo lūkesčiais ir drauge sukursime nepamirštamą šventę jums ir jūsų svečiams.

Mano darbas – sukurti jaukią atmosferą, kur kiekvienas jaustųsi atsipalaidavęs ir būtų geros nuotaikos. Pradedu nuo įdomaus individualiai su kiekvienu užsakovu suderinto scenarijaus, kuriame nėra vietos nešvankiems juokeliams, užstalės dainoms ir raginimų sakyti tostus. Stengiuosi, kad tarp svečių ir manęs nebūtų jokio barjero, kad nė vienas nepatirtų diskomforto ir jaustųsi laisvai.

Antras, ne mažiau svarbus, geros šventės atributas – muzika, todėl mano kolega didžėjus pasirūpins, kad išbandyti šokių aikštelę panorėtų visų amžiaus grupių svečiai. Be to, atsivežame savo garso ir apšvietimo techniką. Jei jūs – už gyvą garsą, dirbame kartu su vokaliste.

Ką siūlome? Originalų individualiai pritaikytą scenarijų, taktišką ir skoningą vedimą, didžėjaus (atlikėjos) paslaugas, garso ir apšvietimo techniką, pagal scenarijų reikalingus prizus, siurprizus.

Kokiose šventėse dirbame? Vestuvėse gimtadieniuose, abiturientų ir studentų šventėse, įmonių renginiuose.

Kaip dirbame? Sklandžiai, profesionaliai ir kokybiškai.

Susitikime puodeliui kavos ir apie viską pakalbėsime plačiau.

Iki pasimatymo!

Saulius

Tel. nr.  +37062707044, +37062129222

El. p. [email protected]

FB profilis Renginių organizavimas Impress