Salonas „Sposabella“

Siųsti užklausą

„Sposabella“ - vienas iš geriausių ir didžiausių Lietuvos vestuvinių ir vakarinių suknelių nuomos ir pardavimo salonų. Stilius ir kokybė - tai, ką savo klientams siūlome nuo 2004-ujų. Išskirtinės vestuvinėsvakarinės, pamergių, svočių, išleistuvių suknelės sukurtos italų, amerikiečių, anglų, australų dizainerių. Jaukioje aplinkoje savo klientams visada skiriame išskirtinį dėmesį bei malonų aptarnavimą.

Apsilankę salone “Sposabella” rasite didelę vakarinių drabužių kolekciją panelėms ir ponioms („Bella“, „Luigi Bruno“, „Fayazi“, “Dynasty” ir kt.) bei itin kokybiškų vestuvinių suknelių pasirinkimą („Raylia Designs“, „Venus“). Salone galite įsigyti ir pirštinių, pagalvėlių žiedams, nuometų, šalių, pasijonių, rankinių ir papuošalų. Parduodame vestuvinius batelius.

Nuo 2008 m. salonas „Sposabella“ - išskirtinis vienų iš didžiausių pasaulyje vestuvinės mados namų „Raylia Designs“, taip pat ir „Mia Solano“ atstovas. Aktyviai savo plėtrą Europoje pradėjusi kompanija „Raylia Designs“ iškart buvo pripažinta ekspertų, bei pelnė 2007 m „Bridal Buyer Awards“ apdovanojimą.

Kolekciją nuolat atnaujina subtilios, elegantiškos, prabangios proginės ir vestuvinės suknelės, aksesuarai. Jei Jums patikusio modelio suknelės nėra salone, ją galima užsakyti iš katalogų.

Maloniai laukiame Jūsų!