Vestuviniai bateliai

Heel Free - tai perlenkiamų arba susukamų batelių (after-party shoes arba folding shoes) elektroninė parduotuvė.

Heel Free bateliai - tai galimybė tavo kojoms pailsėti. Tai patogus apavas, kurį avėdama jausiesi lyg būtum basa. Atrodysi elegantiškai ir dailiai, o kojos ilsėsis. Batelius perlenk arba susuk, įdėk į specialų krepšelį ir – į rankinę (kokio dydžio ji bebūtų)!

Vestuvių diena prasideda ankstyvą rytą ir trunka iki kito ryto ar paryčių. Jaunosios bateliai, ar jie būtų aukštakulniai ar ne, visada yra nauji ir tai yra didelis išbandymas pėdoms. Todėl netoliese turėti Heel Free batelius būtų išsigelbėjimas! 

Rekomenduojame rinktis Roll2Go Sidabrines kurpaites ar Auksiniam vakarėliui, Fold2Go Nuotakoms ir vasarai, ar kitus Heel Free batelius, atitinkančius vestuvių spalvas.

Heel Free batelius galima įsigyti www.heelfree.shoes

Heel Free bateliai nepakeičiami vakarėlių metu, ar kai po ilgų šokių reikia grįžti namo ir nesinori to daryti basomis. Su jais atrodysi elegantiškai ir niekas nė neįtars, kad kojos pavargusios. Neveltui tokio tipo bateliai visame pasaulyje žinomi pavadinimu „after-party shoes“ (lietuviškai - povakario arba pratęstuvių bateliai).

Todėl šiuos batelius rekomenduojame ir pamergėms bei kitoms vestuvių šventės dalyvėms.

Taip pat aplankykite mus Facebook www.facebook.com/heelfree.shoes