Vestuviniai jaunavedžių šokiai

Siųsti užklausą

Vestuvės – tai ypatinga diena įsimylėjėliams, kai dvi širdys tampa viena. Tai ypatinga diena visų pirma jaunavedžiams, o kartu ir jų svečiams!

Jaunavedžių šokis – jaudinanti, graži ir jausminga tradicija, ne tik papuošianti Jūsų šventę, bet ir paliekanti gyvus prisiminimus Jūsų ir Jūsų šventės svečių širdyse. Leiskite šokių klubui „Judesys“ pasirūpinti Jūsų šokiu ir nustebinkite, pirmiausiai, vienas kitą, taip pat sužavėkite ir savo svečius. Lai lieka Jūsų šventė nuolat gyva Jūsų širdyse ir prisiminimuose!


Vestuvinio šokio choreografija kuriama pagal kiekvieną porą ir jos norus individualiai. Visai nesvarbu, ar Jūs esate šokę anksčiau, ar šoksite pirmą kartą. Šokių klubo „Judesys“ treneris, trenerė arba trenerių pora sukurs šokio kompoziciją ir choreografiją pagal kiekvieno kliento lūkesčius. Tai gali būti ne tik svajingasis valsas, romantiškoji rumba, aistringasis tango ar energingoji salsa, bet ir nestandartinis Jums specialiai sukurtas šokis. Jei norite šokti, tačiau dar neturite vizijos arba jau puikiai įsivaizduojate savo šokį – laukiame Jūsų. Padėsime išsirinkti muziką ir ją sutvarkyti, patarsime įvairiais su šokiu, muzika, scena susijusiais ir kitais Jums rūpimais klausimais. Mūsų tikslas - paruošti šokį, kuris išpildytų Jūsų norus ir dar daugiau!

Pamokos kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų:
1. Lengvas, nesudėtingas ir paprastas šokis. Pamokos kaina – 25 EUR (4-5 pamokos).
2. Nestandartinis Jums specialiai sukurtas šokis. Pamokos kaina - 27 EUR (6-7 pamokos).
Galimos pavienės pamokos pagal Jūsų pageidavimus, vienos pamokos kaina - 30 EUR.