Vila „Avirio Vingis“

Villa Avirio Vingis

Villa Avirio Vingis

Siųsti užklausą

Vaizdingame gamtos fone jau šešerius metus švenčiame gyvenimo šventes. Išpuoselėta aplinka, vaizdinga ežero pakrantė ir Dzūkijos miškai - pasitinka kiekvieną svečią ir apdovanoja nepakartojamų pojučių ir vaizdų lavina. 

Įžengus į vidų, miškus keičia modernios klasikos interjeras. Erdvioje ir jaukioje banketų salėje, aukštos lubos ir vitrininiai langai ledžia grožėtis nuostabiu gamtovaizdžiu ir švęsti elegantiškai. Šiltas ir malonus bendravimas, profesionalūs tiekėjai, kruopštumas ir dėmėsys kiekvienai šventei. Kviečiame atrasti šią nepaprastą vietą ir kartu švęsti gyvenimą. 

Mūsų erdvioje teritorijoje rasite: 

* Keletą nuostabių vietų išvažiuojamąjai santuokos ceremonijai. 

* Erdvią 4 ha teritoriją, kurioje galite surengti fotosesijas ar įvairius užsiėmimus su svečiais. 

* Sutvarkytą ežero pakrantę su paplūdimio gultais, šašlykinėmis, pavėsinėmis, vaikų žaidimų aikštele ir mini statulų parkeliu. 

* Norintiems pasigrožėti gamta iš aukščiau, turime ir medžiuose įrengtą apžvalgos aikštelę kurioje net sutuokėme vieną iš mūsų jaunavedžių porą. 

* Kitos dienos poilsiui siūlome pasimėgauti ežero malonumais, pasigrožėti apylinkėmis plaukiant vandens dviračiais ar žaisti tinklinį. Taip pat, pasimėgauti poilsiu kubile. 

Viloje rasite:

* Jaukią ir erdvią 60 vietų banketų salę su apvaliais ar kvadratiniais stalais ir kėdėmis. 

* Stilingai ir jaukiai įrengtus 15 apartamentų, kuriuose galite apgyvendinti nuo 2 iki 4 svečių, maksimaliam 60 svečių apgyvendinimui. Daugelyje kambarių svečiai ras vonios kambarius, patogias lovas, reikiamas higienos priemones ir rankšluoščius viešnagei. Visi kambariai turi savo atskirus balkonus, kurie leis grožėtis nuostabia gamta. 

Dirbame su profesionaliais maisto tiekėjais kurie pasirūpins nepriekaištinga patiekalų ir skonių įvairove. 

Viloje lankose daug įvairiausių vestuvių planuotojų, vedėjų, fotografų tad drąsiai kreipkitės dėl rekomendacijų. 

Iki malonių susitikimų!  Villa Avirio Vingis