Renginių vedėjas (TV aktorius) Justinas Daugėla // LT/EN // Vedejas.NET

Sveiki! Esu televizijos aktorius ir renginių vedėjas Justinas Daugėla, labiausiai žinomas dėl savo vaidmenų įvairiausiuose TV serialuose, filmuose, reklamose ir laidose.

www.vedejas.net

Atsibodo senamadiški vedėjai? Galiu Jums pasiūlyti šiuolaikišką vestuvių programą, kuri tikrai neleis nuobodžiauti!

Televizijoje nuolat tenka atlikti įvairiausius vaidmenis. Lygiai taip pat vedu ir skirtingiausias vestuves! Visa tai daryti anglų kalba man irgi ne problema!

Norite daugiau video? Apsilankykite https://www.vedejas.net/renginiu-vedimas arba Facebook paieškos laukelyje suveskite #VedejasRenginiuiLTvideo ir ten rasite video tiek iš įvairiausių renginių, tiek tiesiai iš televizijos ekranų!

Norite daugiau rekomendacijų? Apsilankykite https://www.vedejas.net/rekomendacijos arba http://vedejasrenginiui.lt/reviews

Dažniausiai dirbu kartu su profesionaliu DJ, pasirūpinančiu naujausia muzikos aparatūra ir stilingo apšvietimo technika. Tiesa, per ne vienerius darbo televizijoje ir renginiuose metus esu sukaupęs didžiulę kontaktų bazę ir galiu pasirūpinti Jūsų šventei tinkamiausių vokalistų, grupių, fotografų, video operatorių, šou pasirodymų ar kitų papildomų pramogų atlikėjų atvykimu!

Norėtumėte, kad prisiminus savo šventę užplūstų teigiamos emocijos? Kuo skubiau susisiekite su manimi ir užsirezervuokite renginio datą, kol kiti dar nesusisiekė pirmiau!

Iki pasimatymo Jūsų vestuvėse!

www.vedejas.net

Specialios nuolaidos Jums:
20% „paskutinės minutės renginio“ nuolaida (taikoma rezervuojant datą likus mažiau nei 2 savaitėms iki renginio).
20% „šiokiadienio renginio“ nuolaida (taikoma visiems renginiams, vykstantiems sekmadienį, pirmadienį, antradienį, trečiadienį arba ketvirtadienį).
20% „nesezoninio renginio“ nuolaida (taikoma visiems renginiams, vykstantiems spalio, lapkričio, sausio, vasario, kovo ir balandžio mėnesiais).