TŪZAI.LT komanda! Jūsų šventės vedėjai!

TŪZAI.LT

TŪZAI.LT

Siųsti užklausą

TŪZAI yra aukščiausios kiekvienos rūšies kortos, tad nenuostabu, kad šių kozirių trokšta kiekvienas aukščiausios kategorijos žaidėjas. Nes TŪZAI — tai kelias į laimėjimą. Tik mums pabendravus, suprasite, kad TŪZŲ reikia ir Jums. Mes esame būtent JUMS ! Kokia bebūtų Jūsų šventės vizija,— ar Jūs norite kažko naujo ir originalaus, ar tradicinio ir artimo, jausmingo ar pašėlusio,— tai bus ir mūsų vizija, su kuria mes gulsimės ir kelsimės, kol ji taps Jūsų tobula švente!Mes žinome, kad kiekvienas klientas yra unikalus, todėl mums svarbu pasiūlyti Jums originalų, individualų, kiekvienam renginiui atskirai kuriamą scenarijų, kuris ruošiamas tik pažinus Jus — Jūsų norus, lūkesčius ir pageidavimus.

Ignas Šeputistai energijos vulkanas, uraganas, cunamis ir kamuolinis žaibas! Kai visos šios stichijos susijungia viename žmoguje, pozityvia energija šventė trykšta nuo pat pirmosios jos minutės, ir ši energijos banga apima bei įtraukia kiekvieną mielą svečią. Linksmas, pašėlęs, organiškas, kupinas optimizmo, šiltas ir labai nuoširdus — Ignas nėra tiesiog vedėjas, atvykęs vesti renginio, Ignas yra draugas, nuoširdžiai kuriantis tikrą šventę draugams.

Aurimas Kamarauskas- Jausmingas, skiriantis didžiulį dėmesį kiekvienai jautriai šventės akimirkai, palydėdamas jas šviesiais, širdis paliečiančiais bei šildančiais žodžiais. Aurimo įkvėpimas — jo šeima: mylima žmona ir trys vaikai, tad stovėdamas priešais jaunuosius vestuvėse ar tėvus krikštynose, jis labai gerai supranta, kaip jie jaučiasi šiuo ypatingu momentu, nes jis jau eina tuo keliu, kuris šioje šventėje tik prasideda. Todėl labai taiklius žodžius randa ne Aurimo lūpos, juos randa jo širdis. Iškalbingas ir atsakingas, išsilavinęs, brandus bei turintis puikų humoro jausmą — Aurimas, tai mažas žmogus didžiule širdimi!

Karolis Zlatkauskas - Ypatingai artistiškasir drąsus! Šis renginių vedėjas yra aktorius, todėl nepaprastai gerai jaučia publiką, prie jos prisitaiko ir suteikia jai būtent tai, ko tuo momentu labiausiai reikia. Charizmatiškas, ryškus, išraiškingas ir aktyvus, Karolis nepalieka be dėmesio nei vieno svečio ir, teikdamas žmonėms džiaugsmą, džiugesio emocijų pats gauna nei kiek nemažiau, nei jų suteikia šventės dalyviams. Jis ras kalbą su visais ir kiekvienu apie ką tik norite, apie tai, kas svarbu Jums. Karolis visada sugalvoja kažką nauja, nes jam svarbiausia — Jus nustebinti!


Pasirinkus Tūzai.lt renginių vedėjų komandą, mes pasirūpinsime:

  • Unikalaus, Jūsų norus atitinkančio, vakaro scenarijaus parengimu;
  • Profesionaliu vedimu ir visišku šventės koordinavimu;
  • Profesionaliomis DJ paslaugomis;
  • Profesionaliu šventės įgarsinimu ir apšvietimu;
  • Visu reikiamu inventoriumi;
  • Vakaro dovanėlėmis.

Jeigu tik pradėjote planuoti savo šventę, mūsų komanda yra pasiruošusi pasirūpinti visais šventės organizavimo klausimais.https://tuzai.lt/https://www.facebook.com/tuzai.lt/IG: @tuzai.lt_renginiu_vedejai