Vestuvinis makiažas

Siųsti užklausą

Vestuvių dieną nuotaka privalo atrodyti ypatingai, juk tai viena iš svarbiausių dienų jos gyvenime. Nuotakos makiažas atlieka labai svarbų vaidmenį, todėl  jis turi būti atliktas tobulai. Vestuvinis makiažas turi puikiai atrodyti tiek dienos šviesoje, tiek vakare. O taip pat nuotraukose, juk vestuvių albumą Jus ir Jūsų vaikaičiai vartys ir po daugelio metu. Vestuvinis makiažas turėtų subtiliai pabrėžti Jūsų grožį, bet tuo pačiu paslėpti tai, kas nėra tobula. Šiam makiažui naudojama vandeniui atspari profesionali kosmetika, kad makiažas išliktų nepakitęs visos Jūsų šventės metu.

Kiekviena nuotaka yra skirtinga, kas tinka vienai, gali visiškai netikti kitai. Todėl svarbu pasirinkti būtent tai, kas labiausiai tinka Jūsų įvaizdžiui. Būtina makiažą derinti prie Jūsų pasirinktos suknelės, šukuosenos, gėlių, papuošalų ir kitų aksesuarų. Taigi geriausia išeitis – kreiptis į makiažo specialistą, kuris Jums padės sukurti kerintį įvaizdį ir puikią šventinę nuotaiką.


Vizažiste dirbu ketverius metus ir šis darbas teikia man didžiulį malonumą... Grožis - tai didžiausia aistra mano gyvenime. Džiaugiuosi, kad makiažo gudrybių pagalba kiekvieną moterį galiu padaryti dar nuostabesne...