„grás“ deluxe salė bei „grás“ stiklinis namelis lauke - Žilvinas Hotel Palanga viešbutyje

Žilvinas Hotel Palanga

Žilvinas Hotel Palanga

Siųsti užklausą

Išskirtinės ir subtiliai prabangios erdvės Jūsų gražiausioms asmeninėms gyvenimo šventėms, gimtadieniams ar įmonės renginiams visus metus. Restoranas „grás“ pasirūpins nepamirštamo skonio maistu, gėrimais, užkandžiais bei profesionaliu aptarnavimu, o apgyvendinimu - unikalus viešbutis „Žilvinas Hotel Palanga", kuriame šventės dalyviai galės ilsėtis itin erdviuose 2-3 kambarių apartamentuose. 

„grás“ deluxe didžioji salė

Erdvi, 125 kv.m banketinė salė, įsikūrusi antrajame restorano aukšte – tai ideali, puikiai išplanuota erdvė šventėms, kurioje gerai jaustis galės net iki 60 asmenų.
Salėje yra baras, prie kurio šventės metu svečiams išskirtinio skonio kokteilius gamins barmenai, o įrengta nuošalesnė erdvė tinkama aptarnaujančio personalo ar maisto patiekalų išnešimo pasiruošimui. Visa tai užtikrins, kad Jūsų šventės akimirkoms netrukdytų jokie nepageidaujami vaizdai ar maišatis. Į banketinę salę, iš apačioje esančio restorano virtuvės, liftu yra užkeliamas maistas, kuris šventės metu padės reguliuoti greitą ir efektyvų svečių aptarnavimą. Bendroje banketinės salės erdvėje esantys atskiri staliukai, esant poreikiui, gali būti sujungiami.

Šventinę nuotaiką sukurti padės atsiveriantis platus vaizdas į viešbučio teritoriją pro didelius langus ir išėjimą į terasą – matomas didingų pušų, žaliuojančių visus sezonus vaizdas.


„grás“ stiklinis namelis lauke

Stiklinis namelis yra įsikūręs greta esančios restorano „grás“ lauko terasos, patogiai talpinantis iki 30 asmenų. Pro namelio stiklines sienas galima mėgautis pušų apsuptimi bei ištisus metus žaliuojančia gamta. Šalia yra vaikų žaidimų aikštelė, tad namelis puikiai tinka švęsti ir vaikų gimtadienius, krikštynas, kitas šventes. O žvarbesnę dieną namelyje vis vien šilta ir jauku dėl jame sumontuotų šildytuvų.


Daugiau informacijos: www.restoranasgras.lt