„grás“ deluxe salė įsikūrusi Žilvinas Hotel Palanga viešbutyje

Žilvinas Hotel Palanga

Žilvinas Hotel Palanga

Siųsti užklausą

Kviečiame švęsti gražiausias gyvenimo šventes Palangoje, visai šalia jūros.

Erdvi, 125 kv.m banketinė salė, įsikūrusi centrinio Žilvinas Hotel Palanga korpuse antrajame aukšte – tai ideali, puikiai išplanuota erdvė šventėms, kuriose gerai jaustis iki 50 asmenų.

Šioje salėje yra baras, prie kurio šventės metu svečiams išskirtinio skonio kokteilius gali plakti barmenai, o įrengta nuošalesnė erdvė tinkama aptarnaujančio personalo ar maisto patiekalų išnešimo pasiruošimui užtikrins, kad jūsų šventės akimirkų netrukdys nepageidaujami vaizdai. Į banketinę salę, iš apačioje esančio restorano, kyla maisto liftas, kuris šventės metu padės užtikrinti greitą ir efektyvų svečių aptarnavimą.
Bendroje banketinės salės erdvėje yra atskiri staliukai, kurie, prireikus, sujungiami, o panoraminiai langai papildys pakilią jūsų šventės nuotaiką, atverdami romantišką lauko terasos vaizdą, viešbučio fasadą bei didingas pušis, išsidėsčiusias visoje viešbučio teritorijoje.

Švenčių maistu, gėrimais, užkandžiais bei profesionaliu aptarnavimu pasirūpins poilsiautojų širdis jau pavergęs restoranas „grás“.