Vestuvių fotografas Kaune / Vestuvių fotografas Vilniuje

Mano vardas Nerijus, esu vestuvių fotografas, šioje srityje dirbantis jau daugiau nei dešimt metų. Kiekvienas naujas vestuves fotografuoju su aistra ir smalsumu taip, tarsi tai būtų mano pirma fotografuota šventė. Turima patirtis leidžia man ne tik  atlikti darbą, tačiau ir pasimėgauti juo – improvizuoti, ieškoti naujų fotografinių požiūrių, spalvų ir idėjų.

Savo vestuvinėje fotografijoje siekiu atspindėti dviejų žmonių meilės ryšį bei jų santykį su artimiausiais šeimos nariais bei draugais. Man artimas klasikinis požiūris į vestuves – nesenstanti ir iš mados neišeinanti elegancija, romantika, juostinės fotografijos spalvos. Šventės metu stengiuosi būti nematomas dalyvis, tačiau poros fotosesijos metu vėl įgaunu žmogišką pavidalą – kartu su jaunaisiais kvailiojame, pokštaujame, smagiai leidžiame laiką. Kartais leidžiamės į fotografinius eksperimentus. Stengiuosi kad fotosesija jauniesiems būtų tarsi pramoga, geras laiko praleidimo būdas.


Paslaugų paketai ir kainos:
https://www.janu.lt/vestuviu-fotografas-kaina/
Plačiau apie mane:
https://www.janu.lt/vestuviu-fotografas-kaune/

Nuoširdžiai, Jūsų vestuvių fotografas Nerijus Janu

http://www.janu.lt/
https://www.instagram.com/janusfoto/
https://www.facebook.comVestuviuFotografasNerijusJanu

Tel. 867338291
Kaunas, Vilnius, visa Lietuva

Tags: Vestuvių fotografas | Vestuvių fotografai | Vestuvių fotografas Kaune | Vestuvių fotografas Vilniuje | Fotografas vestuvėms