Apie mus

VestuviųGidas.lt yra vestuvių informacijos tinklalapis, sukurtas vadovaujantis idėja, kad informacija vestuvėms gali būti išsamesnė, patrauklesnė ir nemokamai talpinama. VestuviųGidas.lt sieka sutaupyti Jūsų brangaus laiko - pats efektyviausias būdas jauniesiems rasti, o paslaugų tiekėjams reklamuotis yra internetas. Internetu informacija pasiekiama visą parą, ištisus metus, iš viso pasaulio. VestuviųGidas.lt planuokite vestuves ar reklamuokitės neišeidami iš namų, kad ir kur bebūtumėte! Pagrindinės VestuviųGidas.lt savybės:

Išsamesnė vestuvių informacija

Visą informaciją apie vestuvinių paslaugų teikėjus raskite viename tinklalapyje! Peržiūrėkite kontaktus, paslaugų aprašymus, nuotraukų galeriją, žemėlapius ir daugybę kitokios informacijos. VestuviųGidas.lt naršykite nevarginami mirgančių reklamų – išmanioji reklamos sistema tekstu rekomenduos tik tuos vestuvinių paslaugų teikėjus, kurie Jus galėtų sudominti.

Nemokamas išsamios informacijos talpinimas

Tikime, kad informacija vestuvėms turi būti nemokama. Jei teikiate paslaugas vestuvėms, VestuviųGidas.lt patalpinkite savo išsamius kontaktus, paslaugų aprašymą, logotipą, nuotraukų galeriją nemokamai, be jokių papildomų sąlygų. Pasiskelbkite, paspaudę čia. Jums bus suteiktas vartotojo vardas bei slaptažodis, su kuriais bet kada prisijungę galėsite redaguoti savo įrašus, užsakinėti papildomos reklamos paslaugas, stebėti reklamos statistiką ir pan.

Išmanioji reklamos sistema

Pasiskelbę VestuviųGidas.lt, papildomai reklamuokitės daug efektyviau – išmaniosios VestuviųGidas.lt reklamos sistemos dėka, už papildomą reklamą mokėsite tiek kiek pageidaujate - nuo 1 € per dieną. Taip galėsite pasirinkti norimą papildomos reklamos efektyvumą. Papildomos reklamos skydeliai suformuojami automatiškai, iš Jūsų paslaugų aprašymo, todėl nėra jokių papildomų kaštų - užsisakę reklamą, iškart po apmokėjimo ją matysite VestuviųGidas.lt tinklalapyje. Galite būti tikri, jog Jūsų papildoma reklama atkreips būtent potencialių klientų dėmesį, nes reklama pirmiausia rodoma tiems lankytojams, kurie ieško Jūsų srities paslaugų. Užsisakiusiems papildomos reklamos, pateikiama detali reklamos rodymo statistika, todėl reklamos efektyvumą galėsite stebėti patys. Plačiau apie reklamos paslaugas.

Turite klausimų, pasiūlymų ar šiaip norite išreikšti savo nuomonę? Ieškote informacinio rėmėjo ar bendradarbiavimo galimybių? VestuviųGidas.lt visada atviras Jūsų idėjoms - susisiekime!