Plaukų priauginimas

Manau nerasime tokios moters, kuri nenorėtų turėti ilgus, storus ir sveikus plaukus, deja ne visoms yra lemta tokius turėti. Plaukai yra didžiausia moters puošmena, todėl toms, kurios nori turėti ilgus, vešlius plaukus, siūlau savo svajones paversti realybe ir pasijausti kaip tikroms deivems...

Priauginimas mikro žiedeliais yra mažiausiai plaukus žalojantis būdas, priauginimo ir nuėmimo metu nenaudojama jokia chemija ar karštis. Šiuo būdu priaugintiems plaukams nereikia ypatingos priežiuros, ar brangių priemonių, tiesiog reikia plaukus pamaitinti aliejuku, einant miegoti, į sauną/pirtį, baseiną ar deginantis - būtina susipinti kasą. Mikro žiedeliai yra kelių rūšių: variniai, aliuminiai, dengti plastiku, ir labiausiai jūsų plaukus tausojantys - įlieti silikonu. Plaukai, kuriuos naudoju yra tik 100% naturalūs, pačios aukščiausios klasės.

KAINOS:

1 sruogeles iki 65cm ilgio priauginimo kaina,kartu su plaukais ir darbu-tik 8lt

Taip pat galima isigyti prisegamu tresu,kuriu kaina nevirsija 300lt 

Plaukų priauginimo kaina yra paskaičiuojama kiekvienai individualiai. Į sruogelės kainą yra įskaičiuota: žiedelis, darbas ir plaukai. Kiek reikės sruogelių priklauso nuo jūsų plaukų ilgio, tūrio ir kirpimo. Noredamos sužinoti preliminarią kainą, atsiųskite man i el.pasta savo foto.