Terapika

Siųsti užklausą

Terapika, tai grožio ir masažo terapijos studija įsikūrusi Kauno miesto centre, patogioje susisiekimui vietoje. Jaukioje studijoje siūlome paslaugas Jam ir Jai, padedančias natūraliu būdu išsaugoti jaunystę, puoselėti grožį ir pajusti sielos ir kūno harmoniją. Siūlome veido ir kūno priežiūros procedūras, atpalaiduojančias -  SPA paslaugas, įvairius masažus.


Vestuvės, tai tas metas kai visos detalės yra labai svarbios, taip pat svarbi ir veido oda, bei kūno formos. Mes galime pasiūlyti kosmetines priežiūros procedūras, kai jau po vienos procedūros Jūsų oda atrodys skaistesnė. Taip pat galime pasiūlyti jauninančias procedūras ar pasirūpinti Jūsų spuoguota, nuvargusia, sausa, jautria oda.


Norinčioms prieš svarbų gyvenimo įvykį padailinti kūno linijas, galime pasiūlyti efektyvių būdų, vienas iš jų - vakuuminis masažas.


Pavargusiems po vestuvių organizavimo rūpesčių, siūlome atpalaiduojančias SPA paslaugas ar masažo terapiją, taip padės atitrūkti nuo rūpesčių, pailsėti ir pasirūpinti kūno oda.

Kiekviena paslauga parenkama individualiai, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir lūkesčius. Rezultatui pasiekti konsultuojame, sudarant individualias programas, taikome nuolaidas. 


Siūlome brangų žmogų pradžiuginti „Terapika“ dovanų kuponu. Norintiems išskirtinumo, galime pasiūlyti individualų sprendimą. Taip pat tai gali būti puiki staigmena „mergvakario“ proga.

Mes siūlome individualų grožio ir geros savijautos sprendimą kiekvienam!